p-mat_logo  
banner
Ucmeradi
Ingenium
Moodle
 
Moderny ucitel
Investland 40up
Prihlasovacie meno:
Heslo:

Registrácia
Zabudnuté heslo

P-MAT je financovaný z viacerých zdrojov. S postupom času sa čoraz dôležitejším zdrojom financovania P-MATu stávajú rôzni darcovia, či už jednotlivci, podniky, alebo nadácie. Bez ich podpory by ani činnosť P-MATu nemohla byť zabezpečená. P-MAT n.o. P-MAT, n.o. je presvedčený, že darcovia musia dôverovať organizácii uchádzajúcej sa o ich podporu a preto sa zaväzuje rešpektovať ich práva, zverejnené v listine práv darcov.

P-MAT aj na tomto mieste ďakuje všetkým darcom, ktorí ho podporili či už finančne, materiálne, morálne, či inou formou. Ďakuje za dary všetkým rodičom detí, ktorí vedia najlepšie, čo pre ich ratolesti znamená činnosť P-MATu, ako aj všetkým ľuďom, ktorí pomohli P-MATu pri jeho činnosti akoukoľvek formou. Ďakujeme spoločnostiam, ktoré vidia zmysel v našej činnosti a rozhodli sa ju podporiť. A v neposlednom rade ďakuje rôznym nadáciam, ministerstvu školstva, Európskemu sociálnemu fondu, ako aj magistrátu, ktorých granty umožňujú realizovať naše projekty.

P-MAT podporili a podporujú:

faxcopy   FenestraSK
 
McDonalds   Ofprint
 
Penzion Gabriela   Softec
 
ING Tatra Sympatia   Nadácia Penta
 
 
 
 
 
 
 
   
Zverejňovanie zmlúv a faktúr pri projektoch financovaných z verejných zdrojov

Novinky

Momentálne neexistuje žiadna novinka.
 
Stránka bola zobrazená 6425 krát   Kontaktovať nás môžete e-mailom, prípadne iným spôsobom uvedeným v kontaktoch.   © P-MAT n. o., 2007