p-mat_logo  
banner
Ucmeradi
Ingenium
Moodle
 
Moderny ucitel
Investland 40up
Prihlasovacie meno:
Heslo:

Registrácia
Zabudnuté heslo

Portál Moderných učiteľov od septembra 2011 spravuje nezisková organizácia Indícia.
Viac informácií získate na stránke http://www.indicia.sk/projekty/modernyucitel-net/
Informácie o veľkej súťaži Moderných učiteľov nájdete na http://www.indicia.sk/projekty/sutaz/prihlasovanie-sutaz/

Portál Moderný učiteľ - www.modernyucitel.net

moderný učiteľ

buduje komunitu učiteľov so spoločným záujmom zlepšovať vzdelávanie a učenie pomocou moderného využívania informácií a informačno-komunikačných technológií. Portál Moderný učiteľ vám uľahčí hľadanie materiálov, pomocou ktorých zmeníte tradičnú školskú triedu na prostredie bohaté na zaujímavé informácie, moderné technológie a najnovšie metódy používané vo vyučovaní.

Hlavnou myšlienkou portálu Moderný učiteľ je, že moderní učitelia sú celoživotnými študentmi, ktorých učenie baví a túto radosť predávajú svojim žiakom. Dvomi základnými súčasťami, nevyhnutnými pre efektívnu odbornú výučbu, sú kvalitné materiály pre výučbu a prístup ku komunite odborníkov.

Najlepšie odborné výučbové materiály umožňujú učiteľom efektívne uľahčiť učenie študentom. Komunita profesionálnych pedagógov poskytuje priestor pre spoluprácu, v ktorom môžu učitelia spoločne premýšľať nad svojou vlastnou výučbou i výučbou kolegov, zdieľať názory a dávať dohromady spoločné praktické poznatky z modernej výučby.

moderný učiteľ

Na našom portáli nájdete materiály rozdelené do troch skupín - Projektové vyučovania, Vyučovacie hodiny a Tipy a nápady. Získajte prístup k najlepším materiálom a odkazom na najlepšie vzdelávacie materiály na internete - stačí sa zaregistrovať . 

Novinky

Momentálne neexistuje žiadna novinka.
 
Stránka bola zobrazená 24913 krát   Kontaktovať nás môžete e-mailom, prípadne iným spôsobom uvedeným v kontaktoch.   © P-MAT n. o., 2007