p-mat_logo  
banner
Ucmeradi
Ingenium
Moodle
 
Moderny ucitel
Investland 40up
Prihlasovacie meno:
Heslo:

Registrácia
Zabudnuté heslo

Pikopretek, 11. ročník

Výsledkové listiny
Výsledkové listiny (xls)

Informácie pre školy
Zoznam druzstiev

Vo štvrtok 3. apríla 2008 sa v areály Železnej studienky uskutočnil už 11.ročník matematicko-športovej súťaže Pikopretek.

Pikopretek je matematicko-športová súťaž štvorčlenných družstiev. Prebieha samostatne v štyroch kategóriách: 5 (pre žiakov 5. ročníka ZŠ a prímy OG), 6 (pre žiakov 6. ročníka ZŠ a sekundy OG), 7 (pre žiakov 7. ročníka ZŠ a tercie OG) a 8 (pre žiakov 8. ročníka ZŠ a kvarty OG).

Úlohy v Pikopreteku boli súčasťou príbehu. Súťažiaci si pri ich plnení vyskúšali a porovnali svoje matematické, logické a športové schopnosti a uplatnili aj strategické myslenie. Do celkového hodnotenia sa započítaval čas, ktorý družstvo strávilo na trati a jeho výsledky v úlohách na stanovištiach.

Ďalší, čiže už 12.ročník Pikopreteku pripravujeme v apríli resp. máji 2009. Bližšie informácie zverejníme na našich stránkach približne mesiac pred akciou a pozvánky budeme posielať poštou na bratislavské základne školy a gymnáziá.

Novinky

Momentálne neexistuje žiadna novinka.
 
Stránka bola zobrazená 10222 krát   Kontaktovať nás môžete e-mailom, prípadne iným spôsobom uvedeným v kontaktoch.   © P-MAT n. o., 2007